İçeriğe geç

Büyük Göğüslerin Bel ve Omurgaya Etkisi

Büyük Göğüslerin Bel ve Omurgaya Etkisi; Estetik cerrahide en çok tercih edilen ameliyatlardan olan Meme (Göğüs) Büyütme Ameliyatında sık sorulan soruları, CliniCare Bosphorus Estetik Cerrahı Op Dr Barış Keklik, sizler için yanıtladı. Bu videoda; Büyük Göğüslerin Bel ve Omurgaya Etkisine dair soruların yanıtını bulacaksınız.

 

 

Op Dr Barış Keklik uzmanlığında gerçekleştirdiğimiz; plastik cerrahi, estetik cerrahi, saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, jinekomasti ve vaser liposuction ile ilgili tüm sorularınız ve randevu talebiniz için hasta danışmanımıza 📲 +90 541 449 1449 numaralı telefondan/WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.

Estetik cerrahi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını Youtube kanalımızda bulabilirsiniz.

#memeküçültme #memeprotezi #memeestetiği #göğüsestetiği #estetikcerrah #plastikcerrah #silikonprotez #protezameliyatı #memeameliyatı #plasticsurgery #breastaugmentation #göğüsbüyütme #memebüyüt #Borstvergroting #Borstimplantaat #Borstlift #Borstverkleining #plastischchirurgdrbariskeklik #Nederland #Belgie #Breastlift #Breastimplants #Siliconementor #Breastreduction #Surgeondrbariskeklik #England #Belgium #Netherlands #breastsurgeryistanbul #kellerfunneltechnique

Tarih:Meme EstetiğiVideo