İçeriğe geç

Hakkımızda

Yüzün ve vücudun mükemmel uyumu

Amacımız, her bireyin kendi mükemmel oranlarını artırarak doğal güzelliğini ortaya çıkarmak ve böylece kendine olan güvenini artırmak. CliniCare Bosphorus Estetik Kliniği bütünsel dönüşüm için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda ileri teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir. Konusunda uzman ve deneyimli doktorlarımız hedeflediğiniz yeni size ulaşabilmeniz için tüm bilgi ve birikimini size sunacaktır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Clinicare Bosphorus?

  • Uluslararası alanda hizmet veren deneyimli doktorlar
  • Binlerce başarılı operasyon deneyimi
  • Kişiye özel danışmanlık hizmeti ile güven dolu operasyon süreci
  • Estetik cerrahi operasyonları sonrasında bireysel olarak takip
  • Estetik Cerrahiye bütünsel yaklaşım ile kalıcı güzellik

Hedef

  • Plastik cerrahi cilt ve dokunun görüntüsünü mümkün olduğunca normale yakın bir seviyeye getirerek bedenin görünümünü dönüştürmeyi hedefler.

  • Plastik cerrahi çoğunlukla doğuştan gelen kusurların giderilmesi ve görünümünü iyileştirir. Ayrıca; hastalık ya da kazalardan kaynaklı cilt doku hasarlarını onarır.
  • Hasar görmüş bölgelerin yeniden yapılandırılmasının yanı sıra, hasar görmüş cildi onarmak veya kayıp cildi değiştirmek için de plastik cerrahi kullanılabilir
  • Yaralanma ve hastalığın neden olduğu fiziksel hasarı onarmanın yanı sıra, estetik cerrahi aynı zamanda bir kişinin güvenini, özgüvenini ve genel yaşam kalitesini de iyileştirebilir.

 

Op-Dr-Baris-Keklik-CliniCare-Bosphorus-Estetik-Cerrah

CliniCare Bosphorus

Kliniğimizde yapılacak uygulamaları ameliyatlı ve ameliyatsız çözümler olarak ikiye ayırabiliriz. Bu uygulamaları birbirinden ayrı ve birbirine alternatif uygulamalar olarak düşünmek yanlış olur. Birbirlerinin tamamlayıcısı ve hastanın tercihi doğrultusunda artıları ve eksileri olan uygulamalardır. Kliniğimize başvuran her hasta uzmanlarımız tarafından değerlendirilip tercihleri doğrultusunda en uygun ve güvenilir tedavi programına alınacaktır. Botoks, PRP (trombositten zengin plazma) HA dolguları gibi medikal uygulamalar yanında Hollywood yıldızlarının tercihi FDA onaylı temizleme ve bakımı, son ultrason teknolojisi, etkili yöntemler tedavi seçenekleri arasındadır.


Türkiye’de ve dünyada en sık yapılan uygulamalardan biri burun estetiğidir. Türkiye özellikle burun estetiği konusunda başarılı örnekleriyle tüm dünyada bilimsel platformlarda ilgiyle takip edilmektedir. Son dönemde değişen cerrahi teknikler ve teknolojik cihazların yardımıyla daha doğal ve nefes fonksiyonun iyileştirildiği, daha kısa iyileşme surelerinin hedeflendiği estetik ve fonksiyonel burun ameliyatları yapılabilmektedir. Bilimsel gelişmeleri en güncel şekilde takip eden Plastik cerrahi uzmanımız Op. Dr. Barış Keklik ultrasonik rinoplasti ameliyatının (Pietzo cerrahisi olarak da bilinmekte) başarılı uygulayıcılarından biridir.


Amacımız, Gülümseyişinizi Güzelleştirmek

Mutlu Bir Siz İçin

Biz doktorların insan bedenine ve ruhuna dokunma ayrıcalığı başka hiçbir meslek dalına verilmemiştir. Doktorlar olarak taşıdığımız vicdani sorumluluk, omuzlarımızdaki ağır yük ise mesleki ve ahlaki sorumluluğumuzdur.

Hep En Iyisi Için Çalışıyoruz; Daha İyisi Mümkün Biliyoruz
Bizimle yolu kesişen her kişinin zihninde, kalbinde pozitif yer edinerek yaşayacakları sağlıklı güzelliklere ve mutluluklara ortak olmak ümidiyle

Moda ikonlarının ve sanatçıların görsellerinin her anımızı sardığı günümüz toplumunda karşılaştırmalar öne çıkmaya başlıyor ve başkalarının bize baktıklarında gördüklerini düşündüğümüz şeyler bizi mutlu ya da mutsuz ediyor.

Bu nedenle plastik cerrahi güven ve özgüvenini yeniden kazanmanın bilinen bir yolu haline geldi. İnsan vücudu bir kült olan bir gerçekliğin yani güzelliğin dışa vuran nesnesidir ve hayat içinde başarılı olmak için güzel olmanın da gerekli olduğu bir çağda bize çok iş düştüğünü biliyoruz. Ve sizi CliniCare Bosphorus’a bekliyoruz.