İçeriğe geç

Kadınlar için ideal meme (göğüs) ölçüleri

Kadınlar için ideal meme (göğüs) ölçüleri nedir? Estetik cerrahide en çok tercih edilen ameliyatlardan olan Meme (Göğüs) Büyütme Ameliyatında sık sorulan soruları, CliniCare Bosphorus Estetik Cerrahı Op Dr Barış Keklik, sizler için yanıtladı. Bu videoda; “Kadınlar için ideal meme ölçüleri nedir?” sorusunun yanıtını bulacaksınız.

Op Dr Barış Keklik uzmanlığında gerçekleştirdiğimiz; plastik cerrahi, estetik cerrahi, saç ekimi, burun estetiği, meme estetiği, jinekomasti ve vaser liposuction ile ilgili tüm sorularınız ve randevu talebiniz için hasta danışmanımıza 📲+90 539 555 66 55 numaralı telefondan/WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.

#memeküçültme #memeprotezi #memeestetiği #göğüsestetiği #estetikcerrah #plastikcerrah #silikonprotez #protezameliyatı #memeameliyatı #plasticsurgery #breastaugmentation #göğüsbüyütme #memebüyüt #Borstvergroting #Borstimplantaat #Borstlift #Borstverkleining #plastischchirurgdrbariskeklik #Nederland #Belgie #Breastlift #Breastimplants #Siliconementor #Breastreduction #Surgeondrbariskeklik #England #Belgium #Netherlands #breastsurgeryistanbul #kellerfunneltechnique

Meme estetiği, plastik cerrahi, medikal ve obezite cerrahisi üzerine sık sorulan soruları yayınladığımız Youtube üzerindeki video kanalımıza abone olarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih:Meme Estetiği

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir